Czym się zajmujemy?

Firma OST Global Operator specjalistyczna myjnia świadczy usługi mycia oraz dezynfekcji pojazdów ciężarowych, cystern oraz przestrzeni ładunkowych.

W naszym kompleksie oferujemy także bar oraz przestronny parking dla dużej ilości TIRów. 

O nas


    Nasza Firma istnieje na rynku od 1991 roku. Pod obecną nazwą, OST Global Operator, funkcjonujemy od 2005 roku.Od samego początku działalności zajmujemy się świadczeniem usług mycia oraz dezynfekcji pojazdów ciężarowych, cystern oraz przestrzeni ładunkowych.W naszym kompleksie posiadamy również bar oraz przestronny parking dla dużej ilości samochodów ciężarowych. W najbliższym czasie planujemy otworzyć także sklep z akcesoriami samochodowymi.
    Wcześniej siedziba naszej firmy znajdowała sie w Sadach koło Poznania na ulicy Poznańskiej. Obecnie, od 2011 roku zajmujemy nowy obiekt, oddalony 300m od pętli A2 na 140km od przejścia granicznego w Świecku, na drodze nr 307. Nasza nowa placówka mięści się na terenie Parku Przemysłowego - Niepruszewo na ul. Świerkowej nr 3 w gminie Buk.
    Jakość świadczonych przez nas usług jest na wysokim poziomie, co nie oznacza że koszt usługi będzie wysoki. Nasze ceny mogą Państwo sprawdzić w zakładcę "Oferta".
Obsługujemy samochody z zagranicy jak i z Polski, mówimy również w języku Rosyjskim oraz Angielskim.
    Wszelkie dane teleadresowe umieszczone są w zakładce "Kontakt". W razie jakich kolwiek pytań prosimy o telefon lub wiadomość e-mail.


Serdecznie Zapraszamy !Korzystamy z takich marek jak: